Edward Grzegorz Funke

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Portret ze Świata" do Płocka

Kolejny to już raz ale z niezmiennym podekscytowaniem przychodzi nam zaprosić Państwa na wernisaż wystawy "Portret ze Świata", który odbędzie się 17 lutego 2012 roku (piątek) o godzinie 17:00 w Muzeum Mazowieckim przy ul. Tumskiej 8 w Płocku.

Do miłego zobaczenia! Każdy wernisaż zapada w pamięć niepowtarzalnymi wspomnieniami, czego dowodem są wszystkie które obyły się dotychczas. Bez wyjątku. I kiedy wydaje się, że zdarzyło się już wszystko co zdarzyć się mogło, właśnie wtedy życie zaskakuje nas swoją wyjątkowością. Oczarowuje i fascynuje - na nowo, i tymi wrażeniami odbiera słowa, bo wszystkie wydają się niewystarczające.

 

Zdumieniem takim przyjął nas Płock, gdzie 17 lutego odbył się wernisaż wystawy "Portret ze Świata". Niezwykła oprawa i zapierający dech w piersi recital Jekatariny Drzewieckiej, pianistki koncertującej w Polsce i zagranicą także w duecie ze swoim mężem, pianistą Stanisławem Drzewieckim. Nieprzeciętny entourage Muzeum Mazowieckiego, do tego entuzjazm i moc serdeczności. A ponad wszystko wspólne chwile w towarzystwie osobiście nam drogim. Nader cenne zwłaszcza, że w pędzie codzienności niezbyt częste. Zachwyt. A z nim nasze podziękowania...