Edward Grzegorz Funke

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Portrety ze Świata" do Gdyni

Wraz ze Stowarzyszeniem Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART z ogromną przyjemnością zapraszamy na wernisaż wystawy "Portrety ze Świata", tym razem do Gdyni, gdzie zaprezentowane zostaną 22 prace z sześćdziesięcio zdjęciowej kolekcji, która wystawiana była dotychczas w szesnastu galeriach w Polsce i dwóch zagranicznych: w Grodnie oraz w Pałacu Republiki w Mińsku. Oby do miłego zobaczenia 24 listopada 2011 roku (czwartek) o godzinie 19:00 w lokalu artystycznym TYGIEL, ul. Abrahama 86.

 

 

 

Są takie chwile, które chciałoby się zatrzymać zanim umkną ku przeszłości. Na nic niestety próby, czas nie jest bowiem uległy z natury. Gna na oślep. Można jedynie pożegnań czas nieco odwlec, ale i tak przychodzi ich moment, zanim zdążymy się spostrzec...
Zazwyczaj zbyt szybko, zwłaszcza w tak niezwykłej atmosferze jak tej towarzyszącej wernisażowi wystawy "Portrety ze Świata" w lokalu artystycznym "Tygiel" w Gdyni i wyjątkowej aurze przyjacielskiego Audytorium, na czele z Panią Prezes Stowarzyszenia Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART Ewą Gołębiewską oraz Prezesem Gdańskiego Oddziału ZPAF Stanisławem Składanowskim. 24 listopada 2011 roku w pamięci rysuje się Waszym grupowym portretem niepowtarzalnych emocji i wyjątkowej przyjemności obcowania.